počet produktů: 0
cena: 0,00 Kč
Kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
Odběr novinek
Přihlásit k odběru
Možnosti plateb

     

     DOPRAVA

nad 1.500,- Kč

ZDARMA

Nově v nabídce

                Šperky
      z dřevěných korálků


    Ájurvédské čaje, ovoce
          a nutriční elixíry  


         Dárkové poukazy

  v hodnotě 200,- až 1.500,- Kč


Informace pro vás

      certifikát prověřené společnosti

Nejnovější produkty

Křišťál

nejdokonalejší léčivý kámen

Léčivý kámen křišťál podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Výborně působí při hojení popálenin a kožních nemocí.- čistý oxid křemičitý

Barva kamene: čirá, někdy lehce bělavá, mléčná

Naleziště: po celém světě např. Brazílie, Alpy, Madagaskar, USA, Karpaty

Vlastnosti:

Nejúčinnější léčivý krystal a nejsilnější zesilovač energie na této planetě. Vše kladné v nás koncentruje a vše negativní od nás odebírá. Neměl by u nikoho chybět.
Čistí a uzdravuje jednotlivé orgány, posiluje sebevědomí, dodává energii, chrání před škodlivými vlivy. Uklidňuje, napomáhá soustředění a uvolňuje dosud uzamčenou paměť. Pomáhá překonávat pocity úzkosti z neznáma. Posiluje příjemný spánek (položený pod polštář).
Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Dokáže ji i výborně odblokovávat. Vytváří elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Zeslabuje působení UV záření, elektronického smogu, rentgenových a radioaktivních paprsků, patogenních zón. Ochrana prostor před negativní energií (hlavně pyramidy).
Vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí.
Má kladný vliv na posilování životního partnerství.

Léčebné účinky:

Lze jej použít při řešení jakéhokoli problému.
Podněcuje činnost imunitního systému a uvádí tělo do rovnováhy. Podporuje všechny hojivé procesy. Výborně působí při hojení popálenin a kožních nemocí. Mírní bolesti nervového původu, bolesti kloubů, hlavy, zad, jater, ledvin, močových cest. Odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací.
Pomáhá při vnitřních, srdečních a nervových potížích. Má schopnost očišťovat ústrojí krevního oběhu od všech škodlivin způsobených kouřením, konzumací alkoholu, tučných jídel, nedostatkem pohybu a stresy – brání vzniku arterosklerózy, infarktu a angíny pectoris. Má příznivý účinek při léčení očních chorob (šedý zákal) a bolesti očí.
Harmonizuje čakry a dostává je do souladu s vyššími jemnými těly.

Znamení: Blíženci, Lev, Kozoroh, Vodnář

Čakra: 6. (čelní) a 7. (korunní) i na všechny ostatní

Typ kamene: dvojí polarity

Čištění a aktivace: potřebuje omytí ve vlažné proudící vodě (jednou měsíčně nebo po každé meditaci) a nabít na nepřímém slunci

Tvrdost: 7

Křišťál a výrobky z něj najdete zde »

X

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).